Ремонт шкіри

6

Ремонт шкіри, зазвичай, асоціюється з дорогим ремонтом, заміною обшивки сидіння, навіть якщо пошкодження незначне.

Але відтепер цей стереотип зруйновано.
Пропонуємо Вам наступні види ремонту та реставрації шкіри, які стали можливими завдяки спеціально розробленій системі від данської компанії НВС:
  • ремонт прорізу на шкірі
  • ремонт пропалу
  • відновлення кольору
  • відновлення малюнку шкіри
  • загальна реставрація зношеної або протертої шкіри (окремі ділянки або ціле сидіння чи салон)

Типовий процес ремонту:
1. підготовка та очитска місця пошкодження
2. заповнення пошкодження
3. перенесення та відтворення оригінального малюнку завдяки спеціальному Mouldmaker
4. відтворення кольору (з допомогою фарб на водній основі або ж фарби у спреї)
5. закріплення результату ремонту

Відтепер, шкіру можна відремонтувати чи відреставрувати швидко, якісно та недорого!

З питань запису на ремонт - звертайтесь за тел. 032 44 5 07 40

Для отримання детальнішої інформації про систему та перегляд відео - 

перейдіть у розділ НВС - Шкіра, пластик, вінил.


Якби Ви не берегли новенький салон свого автомобіля, з часом він неминуче потьмяніє. Причому, якщо новий шкіряний салон виглядає дуже презентабельно, то з дрібними подряпинами і порізами він викликає неприємне враження. Але не варто панікувати, якщо в шкіряному салоні Вашого автомобіля з'явилася чергова тріщина або подряпина. Потрібно звернутися в автосервіс де мають спеціальний інструмент, яким можна усунути всі недоліки.


Навіщо потрібен ремонт шкіри авто?

Звичайно, пропалене цигаркою шкіряне сидіння (або порізане гострим предметом, який Ви перевозили в салоні) ніяк не приведе Вас до ДТП. Однак потертості і подряпини шкіри лагодити все-таки потрібно з наступних причин:

1. Навіть найдрібніші подряпини згодом стануть більшими. Дріб'язковий дефект, виправлення якого займе всього півгодини, через кілька місяців цілком може привести до необхідності повної заміни шкіряної оббивки салону.

2. Дефекти оббивки салону істотно знизять його вартість при продажі. Закласти невеликі отвори на шкірі обійдеться Вам зовсім недорого. А ось потенційний покупець може зажадати за це значну знижку.

Інструмент для ремонту шкіри автомобіля


Для швидкого ремонту шкіри автомобіля майстру потрібно мати професійний набір для ремонту шкіри. У стандартний набір для ремонту шкіри входять наступні інструменти:
1. Фарби
2. Розчинники
3. Очищувачі
4. Заповнюючі компоненти, клей, структури
5. Шпатель і інший необхідний інструмент
6. Утюжок для нагрівання (наповнювачі тверднуть під впливом температури)

Швидко виконати ремонт можна і без демонтажу шкіряних деталей.

Перед початком ремонту потрібно зрізати пошкоджені краї отвору (якщо, наприклад, це був пропал).

Потім потрібно добре очистити поверхню сидіння, при необхідності нанести обезжирювач.

Після обробки країв отвору, потрібно заповнити його спеціальною шкіряною шпаклівкою. Це композитний матеріал, який заповнює тріщини на шкіряній поверхні. При цьому після його висихання шкіряне покриття не втрачає свою еластичність.

Шкіряна шпаклівка іноді наноситься в кілька шарів. Перш ніж наносити наступний шар, потрібно почекати, поки висохне попередній. На останньому шарі заповнювач відтворює малюнок шкіри, так званий патерн, яких є дуже багато, за допомогою спеціальної суміші робиться злиток з малюнком, який потім буде відтворюватися на заповнювачі. Це робить місце пошкодження зовсім непомітним. Після цього підбирається і змішується фарба за допомогою спеціального фарбування і комп'ютерного каталогу, або ж використовують готові, найпопулярніші кольори у вигляді спеціальних спреїв для шкіри. Потім потрібно дочекатися, поки фарба остаточно висохне. Можливо, знадобиться нанести кілька шарів фарби.

Придбати набір інструментів для ремонту шкіряної поверхні салону автомобіля можна у нас, в ПП «Вежа». Ми працюємо з українськими автолюбителями вже більше 20 років. За цей час ми допомогли з реставрацією шкіряного салону авто безлічі наших клієнтів. Ми завжди готові продовжувати співпрацю з постійними клієнтами. При цьому ми раді знайомству і з новими власниками автосервісів. Пишіть нам і телефонуйте - ми завжди раді Вам допомогти!