Ремонт пластику

7
Ремонт пластику у салоні автомобіля - завдання комплексне та нелегке, адже пластики бувають різні, відрізняються своєю жорсткістю, текстурою, малюнком, кольором.
Проте, завдяки системам для ремонту пластику НВС, переважну більшість пошкоджень на різних типах пластику можна відремонтувати швидко та недорого.

Типові пошкодження:
  • подряпини на панелі приладів
  • пропали на бокових панелях та вінилі
  • протерті пороги
  • скрізні отвори на панелі приладів
  • вицвітший колір верхньої частини панелі приладів
  • і багато інших.
Завдяки продуманим системам та технологіям можна підібрати відповідні компоненти, суміші, клеї, текстуру для відбиття малюнку та колір і все тоді зводиться до простого алгоритму:
1. Заповнити пошкодження
2. Відтворити текстуру чи малюнок
3. Відтворити колір поверхні.

Зовсім нескладно, якщо під руками якісний інструмент та компоненти.

Універсальний ремонт пластику швидко, якісно та недорого! 

З питань запису на ремонт - звертайтесь за тел. 032 44 5 07 40

Для отримання детальнішої інформації про систему та перегляд відео - 

перейдіть у розділ НВС - Шкіра, пластик, вінил. та НВС - Професійний набір для ремонту пластику.Велика частина деталей автосалону складається з пластика. Нерідко пластикові деталі псуються під час експлуатації - дряпаються, пошкоджуються сигаретами і т.д. Замінювати пластикові деталі автосалону дорого. Тому актуальним для багатьох залишається питання ремонту пластику авто.

Інструмент для ремонту пластика авто

Власникам автосервісів варто подумати про покупку інструменту, який допоможе швидко і якісно усунути пошкодження пластика.

Одним із недорогих способів повернути пластиковому салону авто привабливість є фарбування. Для того, щоб відновити пластикову деталь шляхом реставрації, знадобляться наступні інструменти: фарба для пластика, грунтовка, наждачний папір, шпатлівка для пластику різних видів в залежності від пластику, суміш для зняття малюнка деталі, а також весь необхідний підручний інструмент.

Щоб провести ремонт пластикової деталі, потрібно спочатку акуратно демонтувати її, потім очистити від забруднень. Після цього найбільш глибокі подряпини закладаються шпаклівкою. І нарешті, відновлюється колір і малюнок деталі.


Чим ми можемо допомогти?

Ми, співробітники ПП «Вежа», готові навчити реставрувати пластикову деталь. У нас є набори інструментів для того, щоб Ви могли швидко і недорого відновлювати яскравість і блиск пластикових поверхонь в салоні авто.

Чому варто звернутися саме до нас? Ми на ринку України вже більше 20 років. За цей час ми встигли накопичити сотні позитивних відгуків від вдячних клієнтів. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, наші досвідчені менеджери із задоволенням Вам допоможуть. Ми пропонуємо набори інструментів для ремонту автосалону від авторитетної датської компанії HBC. Спробуйте! І Ви будете рекомендувати нас своїм друзям.