Вирівнювання вм'ятин - PDR інструмент

2
Вирівнювання вм'ятин без фарбування - нова технологія, яка впевнено завойовує ринок України, адже такі природні явища, як град стають все частішими, і від цього незахищений ніхто. З наслідками ж такої стихії боротись не просто, та ще й дуже дорого, адже в більшості випадків доводиться перефарбовувати автомобіль повністю.
Проте, з технологією вирівнювання вм'ятин без фарбування, з'явилась чудова альтернатива для власників авто: всього лише за 1-2 дні майстер може вирівняти невеликі вм'ятини від граду чи каштанів, не пошкоджуючи лакофарбове покриття. І Ваше авто буде знову як нове, окрім того Ви отримуєте ряд переваг:
  • це суттєво дешевше, ніж перефарбовування автомобіля (як мінімум вдвічі, в залежності від складності робіт)
  • це набагато швидше
  • зникає ризик непопадання в колір
  • не має факту перефарбовування, який є вагомим при продажі авто

Завдяки якісному інструменту та провідним технологіям НВС процес ремонту швидкий, легкий та, головне, якісний!

Свідченням цього є те, що світові лідери-виробники автомобілів такі як Mercedes, Porsche, Ford, Mazda обрали НВС своїм партнером у галузі СМАРТ ремонтів!

Для отримання детальнішої інформації про комплекти інструменту, каталог та перегляд відео - 

перейдіть у розділ  НВС - Вирівнювання вм'ятин

Всі ми помічали, як красиво і елегантно виглядає тільки новий автомобіль - він блищить, переливається і сяє. Але що ж робити, якщо «залізний кінь» побував під градом, і на його ідеальній поверхні утворилися вм'ятини? Звичайно, можна відвести його на рихтування та повністю перефарбувати, але ж це довго і досить дорого. Саме тому більшість автовласників все частіше почали вдаватися до особливої ​​технології вирівнювання вм'ятин, під назвою PDR.

Що таке pdr інструмент?

Технологія PDR або, як її ще називають, технологія вирівнювання вм'ятин «без фарбування» вперше була придумана американцями. Пізніше її активно підхопили і європейські виробники. Повна назва технології - Paintless Dent Repair, що в перекладі з англійської означає «видалення вм'ятин без фарбування». Цікаво, що подібна технологія з'явилася ще в 50-х роках попереднього століття, однак лише останнім часом вона набула широкого поширення у всьому світі. Це пояснюється тим, що лакове покриття авто, особливо нанесене за допомогою якісного обладнання на заводі, є міцним і гнучким, і його досить легко відновити за допомогою pdr інструменту.

Видалення вм'ятин можливо лише при наявності спеціального інструменту. Pdr інструмент можна придбати онлайн, щоб з його допомогою видаляти вм'ятини, що утворилися на поверхні авто. Процес видалення вм'ятин виглядає зовсім просто з боку, однак насправді він вимагає терпіння і вправності.

Дана технологія має ряд плюсів перед рихтуванням і подальшим фарбуванням поверхні авто. По-перше, такий спосіб є значно дешевшим. По-друге, тут немає такої проблеми, як неможливість підібрати відтінок. По-третє, такий спосіб вирівнювання практично не помітний, так що Вам не складно буде продати авто в разі потреби. При фарбуванні ж можливе зниження вартості автомобіля. Такий спосіб дозволяє водієві заощадити масу часу - адже ремонт в такому випадку відбувається набагато швидше. До речі, результат просто радує око - навіть господар авто не в змозі точно визначити місце, де була вм'ятина. При видаленні вмятин немає необхідності розбирати авто (знімати двері, наприклад). Після проведення ремонту можна відразу ним користуватися.

Всі ці плюси технології PDR зробили її дуже популярною серед автовласників. Тому, все частіше власники СТО хочуть купити інструмент для беспокрасочного видалення вм'ятин.

Чи можна купити інструмент для видалення вм'ятин?

Звичайно, можна і навіть потрібно! Однак перш ніж зробити покупку, переконайтеся, що Ви купуєте інструмент хорошої якості. На сучасному українському ринку є подібні інструменти від найрізноманітніших виробників. Деякі з них підкуповують своєю ціною, але при цьому вони не відрізняються конкурентоспроможною якістю. Пам'ятайте, що хороший інструмент - це велика частина Вашого успіху, тим більше, якщо Ви не володієте великим досвідом у використанні даної технології. І тут ми готові Вам допомогти - спеціальні курси, на яких Ви навчитеся правильно використовувати Pdr інструмент.

Якісний PDR інструмент не іржавіє, адже виготовлений зі спеціального сплаву; має добре сформовані кути і кінчики, що є вирішальним при роботі з різними розмірами і типами вм'ятин; не працює на скручування, тобто передає в точності те зусилля, яке докладає майстер під час вирівнювання вм'ятини; зберігає свій товарний вигляд і фактично довговічний.

Ми, фахівці ПП «Вежа», пропонуємо своїм клієнтам PDR інструмент від відомої датської компанії НВС. Ми неспроста співпрацюємо саме з цим виробником - впевнені в якості запропонованої ним продукції. Радимо Вам спробувати PDR технологію від НВС - Ви буде просто вражені результатом!

Інвестиція в такий інструмент однозначно виправдає себе!