Ремонт обшивки - тканина та велюр

8
Завдяки спеціально розробленій системі для ремонту тканини та велюру від данської компанії НВС, тепер став можливим ремонт незначних пошкоджень обшивки автомобіля.
Зазвичай це незначні пропали або прорізи на сидінні чи стелі, які спричинені необачним курінням в салоні або ж іншими чинниками.
Системою передбачені ремонти різних видів тканини: однотонна, кашка, з візерунком, з текстурою і, навіть, з ефектом велюру.

Процес ремонту:
1. Очистка місця пошкодження
2. Створення підкладки
3. Заповнення пошкодження спеціальною сумішшю в залежності від типу тканини та місця ремонту
4. Відтворення кольору поверхні
5. Відтворення текстури поверхні
6. Закріплення ремонту спеціальним спреєм.

Такий ремонт швидкий, якісний та є чудовою недорогою альтернативою для клієнта!

З питань запису на ремонт - звертайтесь за тел. 032 44 5 07 40

Для отримання детальнішої інформації про систему та перегляд відео - 

перейдіть у розділ НВС - Обшивка та велюр.


Кожному автомобілісту знайоме це відчуття. Ось він відкриває двері свого авто в один зовсім не прекрасний день і зауважує на велюровому покритті сидіння (ну, або покритті з будь-якої іншої тканини) жирні плями, смужки, пропал від сигарети і просто глибокі розриви тканини. І що толку переживати або шукати винних - ми всі знаємо, що так іноді трапляється. Тепер єдиний вихід для власника авто - провести ремонт автосидінь.

Як можна провести ремонт сидінь?


Реставрація тканинної обшивки сидіння це складний процес, який вимагає втручання професіоналів. Більш того, потрібно щоб у них був спеціальний інструмент.

Якщо ви власник автосервісу або плануєте відкрити майстерню, знайте, що інструментом, який ми пропонуємо, ви будете надавати послуги з ремонту тканинної обшивки швидко, якісно і за доступною ціною.


Чим проводити ремонт?


Навіть дуже вмілим рукам без професійного інструменту не обійтися. Сьогодні на ринку України існує безліч наборів інструментів. Вони відрізняються за якістю і за ціною. Так, набір від «чесного» китайського умільця обійдеться набагато дешевше. Однак і сам набір довговічним не буде, і в роботі він далеко не приємний. Тобто, ціна набору інструментів для реставрації обшивки салону залежить від виробника. Не варто занадто сильно економити на бренд. Купивши набір інструментів для обшивки від солідного виробника, Ви багато років будете надавати своїм клієнтам якісні послуги.

Ціна набору ще залежить від того, якими саме інструментами він укомплектований. Зрозуміло що, чим більше інструментів буде входити в набір, тим дорожче він буде. Звичайно, будь-якому інструменту з набору знайдеться застосування. Однак є базовий набір, що складається з наступних елементів:

1.Набір волокон в різних колірних рішеннях (більше 40 кольорів)

2.Клейові суміші для різних типів пошкоджень

3.Закріплювачі і очищувачі

4.Необхідний інструмент: праска, розпилювач волокон, ножиці, ватні олівці та інше.

Спочатку, як в будь-якому ремонті, місце пошкодження необхідно ретельно очистити за допомогою спеціальних засобів, якщо це пропав то також зрізати пропалені краї. Після цього пошкодження заповнюється однією з клейових сумішей, яка підбирається в залежності від місця пошкодження і типу тканини. На цій суміші за допомогою шпателя відтворюється малюнок або фактура. Коли фактура відтворена підбирається колір волокна, при необхідності змішуються кілька кольорів і розпилюються на місце пошкодження. У випадку з кольоровим малюнком, використовуються також кольорові олівці і спеціальний рідкий клей. Після того як ремонт зроблений, потрібно не забути закріпити результат спеціальним закріплювачем для тканини.

Важливо попередити автовласника, що місце ремонту вразливе ще 24 години після ремонту, а також важливо не забувати що це ремонт, а не нове покриття, тому не варто бути надто вимогливим, так як це нелегка ювелірна робота майстра, яка швидко, якісно вирішує проблему з пошкодженням, повертаючи салону колишню красу.

Якщо Ви дійсно хочете надавати якісні послуги з ремонту тканинної обшивки, купити набір інструментів для успішного проведення даної процедури можна у нас, в ПП «Вежа». Ми на ринку України з 1994 року. Довіртеся нашому досвіду - і ми забезпечимо Вас якісним набором інструментів від компанії HBC, а також докладними консультаціями про те, як ними користуватися.

Ми порадуємо Вас високою якістю продукції, доступними цінами, а також оперативністю. З нетерпінням чекаємо плідної співпраці з Вами!