Комплексні рішення - Ремонт інтер'єру та екстер'єру

Дуже часто клієнти звертаються не з однією проблемою, яка підлягає СМАРТ ремонту, а одразу з кількома, особливо, якщо мова йде про комплексний ремонт інтер'єру чи екстер'єру автомобіля у передпродажній підготовці.

Наприклад, у комплексі з вирівнюванням вм'ятин в окремих місцях є потреба локального відновлення лакофарбового покриття чи ремонту дисків, або ж в інтер'єрі автомобіля є одразу декілька проблемних місць: пропал у сидінні, подряпини на пластику та скрізні отвори від знятого приладу, вицвівший колір панелі приладів.


Завдяки комплексному підходу, який пропонує компанія НВС, майстри можуть вирішити одразу декілька питань швидко, недорого і в одному місці!

У додачу до цього можна виконати ремонт чи заміну скла, відновити фари, затонувати машину захисною плівкою та багато іншого!

Звертайтесь: 032 44 5 07 40

Для тих, хто хоче відкрити чи доповнити свій власний бізнес - пропонуємо навчальні програми та тренінги. Детальніше у розділі Навчання.


По одягу зустрічають, а по розуму проводжають. Дане прислів'я справедливе не тільки по відношенню до людей, а й по відношенню до автомобілів. Те, в якому авто Ви приїхали на побачення або на ділову зустріч, може багато розповісти про Вас Вашому співрозмовнику. І звичайно, відмінний вид «засобу пересування», його краса і блиск допоможуть швидше (і що головне - дорожче!) продати його в разі потреби.

Саме тому іноді власнику машини потрібно вирішити проблему в комплексі, тобто необхідний повний ремонт інтер'єру та екстер'єру авто.


Як проходить ремонт інтер'єру та екстер'єру авто?

Звичайно, складно дати загальні рекомендації по ремонту інтер'єру і екстер'єру автомобіля. Проблеми у кожного автовласника свої - тому і вирішувати їх потрібно по-різному. Наприклад, в деяких випадках потрібен ремонт кузова автомобіля, іншим подавай реставрацію дисків авто, а третім необхідно оновити внутрішню оббивку салона авто. 

При розвитку сучасних технологій, можна без особливих фінансових і фізичних витрат відновити як внутрішню, так і зовнішню поверхню авто. Щоб зробити ремонт інтер'єру та екстер'єру авто необхідно володіти певним інструментом. Так, існує комплект інструментів для фарбування і реставрації шкіри в салоні, для того, щоб відновити колір вицвілої оббивки, щоб видалити вм'ятини. Також за допомогою особливого набору інструментів можна відновити приладову панель автомобіля. Що стосується ремонту зовні авто - можна відновити лакофарбове покриття, позбутися від відколів і подряпин на лобовому склі авто, а також на алюмінієвих панелях.

Звичайно, ремонт автомобіля - зовні і зсередини - справа дуже індивідуальне, проте з відповідним інструментом він стане простим, швидким і якісним.


Купити інструмент для ремонту інтер'єру і екстер'єру авто

Ми пропонуємо своїм клієнтам різні інструменти від датської компанії HBC для ремонту і відновлення вигляду автомобіля як зовні, так і зсередини.

Зовнішній вигляд авто, його справність зсередини і зовні - це не тільки робота на імідж, що, до речі, теж важливо. Це ще і вирішення питання безпеки. Так, тріщини на склі порушують видимість, відколи на дисках авто при попаданні в яму можуть привести до порушення геометрії колеса - і до серйозної аварії. А вчасно невиправлені тріщини на кузові авто будуть поширюватися далі, приводячи до більш серйозних пошкоджень і до більш дорогого ремонту.

У нас ви зможете придбати інструмент високої якості, за допомогою якого будете швидко, недорого і якісно надавати послуги своїм клієнтам. Ми пропонуємо як окремі рішення для бізнесу під ключ, наприклад ремонт шкіри, так і цілі набори, які дозволять комплексно вирішити проблему будь-якого пошкодження, яке підлягає косметичного ремонту, щоб запропонувати клієнту комплексне рішення.

Чекаємо на співпрацю!