Локальне відновлення лакофарбового покриття

1
Для чого демонтовувати та перемальовувати цілу деталь автомобіля через незначні пошкодження, такі як подряпини або дрібні відколи від камінців?
Лакофарбове покриття можна відновити локально, лише у тому місці де є пошкодження, покриваючи незначну площу довкола. Це можна зробити за допомоги фарб-компонентів на водній основі, якими користуються на заводах-виробниках та повноцінного комп'ютерного підбору фарб.
У спеціально розробленій системі від данської компанії НВС є, також, усі необхідні компоненти від заповнювачів до різновидів лаків та глянцевих добавок.

Це все робить процес ремонту продуманим та гарантує якість!

Такий ремонт є компромісом ціна-якість та очевидною альтернативою для власника авто!

Для отримання детальнішої інформації про систему та перегляд відео - 

перейдіть у розділ НВС - Відновлення лакофарбового покриття.


Приємно дивитися на новеньке, тільки що фарбоване авто! Його бездоганна поверхня, блиск і привабливість вселяють почуття гордості за «залізного друга», а також впевненість у собі. Однак, вже через кілька років «засіб пересування» втрачає красу і яскравість, припадаючи сіткою дрібних подряпин, водними плямами і невеликими сколами. І це зовсім не означає, що Ви - неакуратний користувач машини і недобросовісно доглядаєте за нею. Але навіть при обережній експлуатації Ваше авто втрачає свій блиск - під впливом дощів, дорожнього пилу, дрібних камінчиків і хімічних речовин, які використовуються при ремонті доріг.

Звичайно, при сильних пошкодженнях лакофарбового покриття Вашого авто рекомендується повна заміна деталі. Але це дуже дорого, тому якщо пошкодження покриття незначні, можна його відновити локально.

Коли можливе відновлення лакофарбового покриття автомобіля?

Відновлення лакофарбового покриття можливе, якщо поверхня кузова авто втратила блиск і стала тьмяною і похмурою. Локально можна усунути невеликі відколи й подряпини. Звичайно, при більш серйозних пошкодженнях авто необхідна повна заміна деталі кузова.

Як можна відновити лакофарбове покриття локально?

Бажано, щоб відновленням лакофарбового покриття займався фахівець, адже робота вимагає підготовки і вправності. При цьому важливо, щоб матеріали для відновлення покриття були якісними.

При появі подряпин або відколів на поверхні авто, обов'язково зверніться в автосервіс якомога швидше. У найлегших випадках фарбування не знадобиться - достатньо буде лише полірування поверхні авто спеціальним гелем. Якщо ж скол є більш глибоким, для його відновлення доведеться провести ряд процедур.

1. Шліфування

Для початку потрібно провести очищення поверхні від застарілих, пошкоджених шарів емалі. Іноді на місці відколу або подряпини утворюється іржа. В цьому випадку необхідно спеціальний засіб - перетворювач іржі. Шліфування проводиться за допомогою спеціального наждачного паперу. Після того, як пошкоджену ділянку було ретельно відшліфовано, проводиться шпатлювання.

2. Шпатлювання

Це важливий етап процедури відновлення лакофарбового покриття. По суті, це база для подальшого нанесення фарби і лаку. При цьому на пошкоджену поверхню наноситься шар шпаклівки. Іноді потрібно нанести декілька таких шарів. Наступний шар наноситься тільки тоді, коли попередній повністю висох.

3. Нанесення фарби

Нарешті, прийшла пора нанесення фарби. Найчастіше необхідно нанесення декількох шарів фарби. При цьому відтінок фарби повинен бути ретельно підібраний. Найкраще, якщо відтінок буде підібраний за допомогою комп'ютерної програми. І нарешті, на відновлену поверхню наноситься шар емалі.

Купити інструменти для локального відновлення лакофарбового покриття

Локальне відновлення лакофарбового покриття має ряд плюсів. По-перше, локальний ремонт є набагато дешевшим, ніж повна заміна деталі. По-друге, проходить він значно швидше і не вимагає демонтажу деталі. Є тільки одна проблема - якщо процедура відновлення лакофарбового покриття проводиться за допомогою низькоякісних матеріалів та інструментів, то пошкоджену поверхню не вдасться відновити повністю. Вона буде відрізнятися від решти поверхні кузова, тим самим псуючи загальний вигляд авто.

Тому матеріали для відновлення пошкодженої поверхні необхідно купувати у перевіреного виробника.

Ми, фахівці ПП «Вежа» пропонуємо своїм постійним і потенційним клієнтам інструменти та матеріали для локального відновлення лакофарбованої поверхні від датської компанії НВС. Фарби та хімія, за якістю така як використовується на заводах-виробниках авто. Разом з набором йде комп'ютерна програма, яка допомагає легко і точно підібрати колір фарби автомобіля.
 
Телефонуйте - і ми Вам допоможемо!