Ремонт дисків

5
Диски на автомобілі доволі статусна та дорога деталь, яка також вимагає уваги власника та догляду.
Різні типи пошкоджень, такі як сліди від необачного паркування на обідку диска, подряпини, окислення на алюмінієвих дисках, накипи - типові пошкодження, які зустрічаються на кожному другому авто.

Завдяки сучасним технологіям, які знайшли своє застосування у спеціально розроблених системах від данської компанії НВС, ці пошкодження можна ліквідувати та повернути дискам ідеальний вигляд.
Це стосується як фарбованих, так і алюмінієвих дисків, адже у комплекті є полірувальні пасти, необхідний інструмент, заповнюючі суміші і різні види лаків та покриття.

Відтепер диски можна ремонтувати чи реставрувати швидко, якісно та недорого!

З питань запису на ремонт - звертайтесь за тел. 032 44 5 07 40

Для отримання детальнішої інформації про систему та перегляд відео - 

перейдіть у розділ   НВС - Ремонт дисків


Литі легкосплавні диски з'явилися на ринку відносно недавно, проте стали відразу ж популярні серед автолюбителів. Причина проста - вони доступні за ціною. До того ж, такі диски значно покращують зовнішній вигляд автомобіля. При цьому легкосплавні диски мають істотний недолік - крихкість. Так як дороги України часто залишають бажати кращого, ремонт легкосплавних дисків стає вельми поширеною проблемою серед власників автомобілів.

Інструмент для ремонту литих дисків

Так як литі легкосплавні диски все-таки влітають своїм власникам в копійку, то при виникненні дефектів на поверхні диска, вони в першу чергу думають про те, щоб провести його ремонт або реставрацію швидко і недорого. Якщо ви власник СТО або тільки збираєтеся відкрити свій сервіс, щоб надавати послуги з ремонту литих дисків вам варто купити інструмент, який ми пропонуємо.

Різні дефекти диска не тільки псують зовнішній вигляд автомобіля, але і порушують режим безпеки. Перш ніж приступити до ремонту оцініть ступінь серйозності пошкодження. Є випадки, коли литі диски реставрації не підлягають. наприклад:

1. Серйозні порушення геометрії диска

2. Наскрізні довгі подряпини

3. Наскрізні відколи

4. Пошкодження і дефекти в області маточини.

У всіх інших випадках наш інструмент Вам допоможе!


Який інструмент Вам знадобиться?

Ремонт титанових дисків, як і алюмінієвих або будь-яких інших литих дисків, можна провести якщо пошкодження незначні. Для цього Вам знадобляться:

1. Наждачний папір

2. Двокомпонентна паста

3. Рукавички

4. Респіратор або інший засіб захисту органів дихання

5. Орбітальна шліфмашинка

Реставрацію автомобільних дисків можна проводити, не знімаючи колесо. Колесо потрібно ретельно очистити - і тільки після цього приступати до ремонту.

Необхідно зачистити подряпини і відколи наждачним папером. Занадто великі відколи необхідно зашпаклювати двухкомпонентной пастою. Після того, як шпаклівка повністю висохла, необхідно зачистити її шкіркою. Після закінчення, диск повинен бути ідеально гладким. Потім його потрібно пофарбувати у відповідний відтінок і покрити емаллю.

Ми пропонуємо своїм клієнтам спеціальну систему для реставрації литих дисків від датської компанії НВС. В комплекті від НВС є всі необхідні інструменти, а також є окремий комплект для полірування алюмінієвих дисків або інших алюмінієвих частин (наприклад алюмінієвої частини мотоцикла). Маючи більш ніж 20-річний досвід у сфері ремонту автомобільних дисків, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращі і безпечні рішення. Ремонт диска автомобіля - це складний і делікатний процес, який вимагає уваги і акуратності. Із задоволенням поділимося своїм досвідом з новими клієнтами. Пишіть нам і телефонуйте!