Ремонт алюмінієвих панелей

Caravan repair01
Ремонт алюмінієвих панелей - альтернатива дорогій заміні цілої панелі!

Після завершення ремонту, Ви не знайдете і сліду від пошкодження, і довговічність цього ремонту ми гарантуємо.

Процес ремонту відбувається на основі якісного вакуумного обладнання та заповнюючого компоненту, який одразу передає малюнок-структуру поверхні.

Систему застосовують на великому ряді рельєфних алюмінієвих панелей:

  • воріт, 
  • меблів, 
  • будівель, 
  • автомобілів, 
  • яхт, катерів, 
  • караванів - дач на колесах
  • та інших схожих поверхнях.
Зараз можливим є ремонт алюмінієвих панелей до 3 метрів.

Для отримання детальнішої інформації про систему та перегляд відео - 

перейдіть у розділ  НВС - Пошкодження та вм'ятини на караванах.

Останнім часом вироби з алюмінію стають все більш популярними. Це пояснюється тим, що даний метал є легким і міцним. Деяких відлякує його досить висока ціна, хоча все частіше алюмінієві панелі стали застосовуватися для виготовлення кузова авто, а також для виготовлення воріт, караванів, яхт ітд.

Якщо у Вашому авто кузов зроблений з алюмінію, напевно ви стикалися з такою проблемою, як виникнення різних дефектів на поверхні кузова. Таке можливо при попаданні в легке ДТП, а також при пошкодженні кузова авто гілками кущів, камінцями. При пошкодженні алюмінієвої панелі, автомобіль втрачає вигляд нового, втрачає блиск і красу. Навіть якщо легкі дефекти алюмінієвої панелі не знижують рівень Вашої безпеки під час руху, вони завдають істотної шкоди іміджу автомобіля і респектабельності його власника.

Для того щоб ремонт алюмінієвої панелі був зроблений якісно потрібно звертатися в сервіс де є спеціальний інструмент.

Інструмент для ремонту алюмінієвих панелей

Один з найпростіших способів позбавлення алюмінієвої панелі від подряпин і вм'ятин - це вакуумне рихтування. Дана техніка знаходить все більшу популярність останнім часом. При використанні такої технології стало можливим видалити вм'ятини без фарбування деталі. На жаль, вакуумне рихтування застосовуєься не у всіх випадках. Воно скоріше підходить для роботи з подряпинами великого розміру, але при цьому неглибокими. У разі, коли пошкодження на кузові авто є невеликим за діаметром, але глибоким, вакуумна технологія не підійде.


Що потрібно для проведення вакуумного рихтування?

Для проведення вакуумного рихтування потрібно володіти спеціальним інструментом. Для того, щоб видалити довгі, але неглибокі подряпини алюмінієвої панелі в лічені секунди, необхідний молоток з присосками. Також знадобиться заповнюючий компонент, який повторить малюнок панелі. Таким чином, вм'ятина швидко зникне. При цьому не потрібно видаляти шар фарби з панелі, шпаклювати і затирати поверхню, а потім знову полірувати. Алюмінієвий кузов знову засяє, причому без особливих витрат - як матеріальних, так трудових.

Обладнання для ремонту алюмінієвих панелей є обов'язковим для будь-якого автосервісу. Воно зробить життя майстра легше. До речі, з його допомогою можна відреставрувати не тільки алюмінієвий кузов автомобіля, але також привести в порядок ворота на дачі, відреставрувати корпус яхти, полагодити алюмінієві деталі кімнатних меблів, оздоблювальні панелі будинків або офісних будівель.

При вакуумнному рихтуванні все вирішує інструмент. Саме тому дуже важливо наявність якісного обладнання. Купити унікальний для України інструмент для рихтування алюмінієвих панелей можна у нас, в ПП «Вежа». Ми пропонуємо інструмент високої якості за доступною ціною від датської компанії НВС. Пересилаємо замовлення по всій території України. Маючи величезний досвід в цій галузі, ми гарантуємо Вам доступні ціни та якість. Чекаємо на співпрацю з постійними і новими клієнтами!