SMART ремонти

Smart repair
Новий тренд у галузі ремонтів С.М.А.Р.Т. ремонти - технології ремонтів незначних пошкоджень на різних типах поверхонь, які дозволяють відремонтувати поверхню швидко, якісно та без значних інвестицій.
Доведено, що більше 40% автомобілів у Європі мають 1 або більше пошкоджень, які підлягають смарт ремонту, а у Україні, поза сумнівом, цей відсоток значно вищий.

Данська компанія НВС Systems, офіційним дистрибьютором якої в Україні уже понад 5 років є ПП "Вежа", пропонують різні види СМАРТ ремонтів:
 • ремонт обшивки та тканини
 • ремонт пластику, шкіри та вінилу
 • локальне відновлення лакофарбового покриття
 • ремонт дисків
 • ремонт фар
 • ремонт алюмінієвих панелей
 • вирівнювання вм'ятин без фарбування
 • дезинфекція приміщень
 • комплексні рішення у ремонті інтер'єру та екстер'єру автомобіля

Це чудова альтернатива для клієнта, адже він може привести свій автомобіль до ідеального стану:
 • швидко
 • якісно
 • недорого
Це чудовий бізнес для Вас, адже він має такі переваги:
 • легкий в освоєнні
 • вимагає незначних інвестицій
 • якісні матеріали та інструменти
 • швидке виконання
 • прибуткові ремонти

Детальніше про види СМАРТ ремонтів - цьому розділі.
Детальніше про обладнання у розділі HBC Systems!


Що Ви зробите, якщо під час сніданку посадите на нову блузку негарну масну пляму? Звичайно, в першу чергу варто змінити одяг, а потім вже за допомогою підручних засобів позбутися плями. Те ж саме має відбуватися і з оббивкою в салоні Вашого автомобіля. Пам'ятайте, що всі намагаються зробити машину якомога красивішою зовні. При цьому тільки самі впевнені в собі і найреспектабельніші автовласники піклуються також про красу салону свого авто.

Звичайно, при виникненні серйозних вм'ятин, відколів і подряпин всередині і зовні автомобіля, ми змушені відразу звертатися в автосервіс. Якщо ж пошкодження неглибокі, ми часто просто ігноруємо проблему. Однак не варто бути таким легковажним. Спочатку маленька тріщинка стане згодом великою. До того ж, кожен день їздити на авто з подряпинами - це неприпустимо для тих, хто піклується про свою репутацію.

Що таке СМАРТ ремонт і чим він хороший?

SMART ремонти автомобілів - це усунення за допомогою спеціального набору інструментів невеликих вм'ятин, подряпин і відколів як зовні Вашого автомобіля, так і всередині нього.

Звичайно, бігти з кожною проблемою в автосервіс - дорого. Однак якщо Вам необхідна рихтування дисків, ремонт пошкоджень на шкірі або тканині в салоні автомобіля, дрібний ремонт кузова авто або ремонт пластикових деталей, сміливо звертайтеся до фахівця з СМАРТ ремонту.

СМАРТ ремонт авто - вигідне рішення для професіоналів

Якщо Ви власник СТО або тільки думаєте про її відкриття, вам варто купити професійний інструмент для СТО, яким можна робити СМАРТ ремонти. Обладнання та інструмент для СТО буває різним. Іноді він складається тільки з базових інструментів - пристосувань для монтажу-демонтажу різних деталей. Іноді це великі набори інструментів для автосервісу, які є досить дорогими. Однак, такий інструмент має високу окупність і хорошу репутацію серед власників автосервісів.

Це відмінний варіант для існуючих СТО, які можуть доповнити свій спектр послуг різними видами косметичного ремонту, за яким все частіше звертаються клієнти, тим самим отримавши ексклюзивні для України послуги, а відповідно конкурентну перевагу. Для такого ремонту не потрібно ніякого додаткового обладнання або спеціальних боксів, більшість з ремонтів можна проводити навіть на вулиці.

Вклавши від 500 до 3000 Євро в залежності від напрямку і самого комплекту для ремонту, ви швидко повернете своїх гроші і вийдете в плюс.

Вибираючи інструмент для автосервісу, слід пам'ятати, що дешево - не означає якісного. Купуючи інструмент, зверніть увагу не тільки на сам зміст набору, але і на його виробника.

Ми, співробітники ПП «Вежа» вирішуємо питання швидкого і якісного проведення СМАРТ ремонтів автомобілів будь-яких марок з 1994 року. Ми готові допомогти потенційним покупцям не тільки виславши в будь-яке місто України набір професійних інструментів для проведення СМАРТ ремонтів, але ще і навчивши Вас, як ними користуватися. Наша компанія проводить постійні тренінги, як здійснювати СМАРТ ремонт будь-якого авто. З нами Ви швидко навчитеся ремонту фар і дисків авто, ремонту алюмінієвих поверхонь, вирівнюванню вм'ятин без фарбування, а також реставрації оббивки в автосалоні. З нашим професійним обладнанням для СМАРТ ремонту Ви зможете надавати якісні послуги швидко і за доступною ціною. А якщо ви ще тільки плануєте відкриття бізнесу з проведення СМАРТ ремонтів, фахівці нашої компанії і тут підтримають Вас ділом і словом.

Ми пропонуємо набори обладнання для СТО найвищої якості. Чекаємо на Ваші дзвінки!