Навчальні програми - Зроби крок до успіху!

Img 9822

Навчальні програми – ПП «Вежа» розробило навчальні програми для вивчення технологій ремонту. 

Програми пристосовані до потреб клієнта, проводяться за домовленістю та є БЕЗКОШТОВНИМИ за умови придбання обладнання.

Навчальні програми поділені на основні блоки:

  • Ремонт скла
  • Монтаж та демонтаж скла
  • Ремонт тканини та велюру
  • Ремонт пластику, шкіри та вінилу
  • Локальне відновлення лакофарбового покриття
  • Ремонт та поліровка дисків
  • Вирівнювання вм’ятин без фарбування: технологія PDR

А також, інші напрямки, в яких працює ПП "Вежа", наприклад, полірування склопакетів чи бронювання лакофарбового покриття плівкою. Навчальні блоки можна об'єднувати, загальний вигляд та тривалість програми індивідуальний та залежить від потреб та початкових вмінь клієнта.

Окрім вивчення нової технології, самого процесу ремонту, якісного його виконання, важливо також навчитись правильно оцінювати ремонт, вміти працювати з клієнтом та правильно продавати свою послугу.

Майбутній майстер має володіти ще й комунікативними навичками та розуміти, які маркетингові інструменти він може застосувати для того, щоб зацікавити клієнта і щоб це зацікавлення дало результат - продаж послуги клієнту. Саме тому, окрім вивчення самої технології ремонту, тренер підказує та дає настанови, як правильно оглядати автомобіль, визначати складність ремонту та його ціну, як розмовляти з клієнтом та як продати свою послугу так, щоб і майстер і клієнт залишились задоволеними.

Розроблений також каталог маркетинг-пропозицій для реклами та популяризації С.М.А.Р.Т. ремонтів. З усього переліку можна обрати саме той варіант, який буде відповідати Вашим потребам та можливостям.

За умови успішного засвоєння інформації, учасник навчальної програми отримує сертифікат від ПП "Вежа" про проходження навчання по даній технології.