Все в одній системі для професіоналів

Trolley System / SMART Repair Trolley L

00.308 1
Пропонуємо Вашій увазі декілька варіантів комплексних рішень у галузі СМАРТ ремонтів, які дозволять Вам обрати певний спектр послуг та зекономити на придбанні декількох комплектів одразу. До того ж, ці комплекти передбачають, що інструмент, який входить у кожен набір при купівлі наборів окремо, не дублюється, тобто Ви не платите двічі, а натомість отримуєте додаткові необхідні аксесуари та зручний Trolley, у якому все компактно розміщено, який може бути мобільним як Trolley Mobile або ж стаціонарним для майстерні як Trolley L або PDR Trolley.

Trolley Mobile

Якщо Ви зацікавлені у роботі з незначними та прибутковими ремонтами у автомобілях, ця система саме для Вас.

Ця система включає наступні системи:

  • Complete System A – система для ремонту обшивки та велюру
  • Complete System B1 – система для ремонту пластику, шкіри та вінилу
  • Complete System B2 – система для нанесення текстури
  • Complete System B3 - система для нанесення кольору на пластик, шкіру та вінил на водяній основі
  • Complete System B4 – комплект спреїв для нанесення кольору на пластик
  • Airbrush - аерограф
  • Mini scale – міні-вага

Ці системи дозволяють робити Вам ремонти по відновленню інтер’єру автомобіля, починаючи з панелей приладів та іншого пластику та закінчуючи обшивкою, шкіряними сидіннями, велюром. Для чого замінювати обшивку сидіння чи панель приладів, якщо їх можна легко та з гарантованою якістю відремонтувати однією з 6 систем, які входять до цього набору? Окрім цього розміри Trolley всього 490х311х820 мм, а вага 24 кг, тому він зручний у транспортуванні, до того ж розкладається на декілька окремих ящичків, і для роботи Вам не потрібно майстерні чи особливих умов. У ньому є все, щоб розпочати роботу одразу ж після покупки.

Не сумнівайтесь, ця система – це крок до Вашого успішного бізнесу!

Trolley L

Це нова версія повністю спорядженого набору Trolley розробленого для спеціаліста, який працює з повним спектром ремонтів в інтер'єрі та екстер'єрі автомобіля. У ньому включені всі системи, які стають запорукою успішного бізнесу. Пропал від сигарети, пошкоджена шкіра, подряпаний бампер чи пошкоджений диск - з цим сучасним набором SMART Repair Trolley L Ви завжди знайдете вихід із ситуації.

До комплекту входять такі системи:

  • System A - система для ремонту тканини та велюру в обшивці салону
  • System B1, B2, B3, B4 - повний cпектр ремонту пластику, шкіри та вінилу
  • System E3 - ремонт дисків

Комплект, також, включає всі необхідні знаряддя, такі як пістолет для фарбування, міні-вага та інші.
Комплект систем упакований у міцному, стальному пересувному  Trolley, який має 6 відділень і завдяки колесикам його легко пересувати по майстерні.

Це чудовий варіант для того, щоб розпочати власний бізнес та для доповнення існуючого СТО чи майстерні. Ці системи є базовими та легкими в освоєнні. З часом цей набір можна доповнити і іншими системами, наприклад, системою для відновлення лакофарбового покриття, яка доступна також і окремо. 

З цим статусним набором Ви виглядатимете переконливо та впевнено!