Відновлення лакофарбового покриття

System C

00.534
Ця система є альтернативою повного перефарбування деталі автомобіля, яке є дорогим та, часто, невиправданим. Вона чудово підходить для дрібних пошкоджень, таких як подряпини, удари від камінців.
Особливо часто можна зустріти пошкоджені кути бампера, зовнішні обудови дзеркал і т.д.

До системи входить все необхідне для повноцінного ремонту: хімія для очистки, грунтовки, фарби, лаки.

У системі є близько 90 кольорів фарб, завдяки чому Ви зможете отримати будь-який потрібний Вам колір. Всі фарби зроблені на водяній основі, що відповідає екологічним стандартам сьогодення. 

Комп'ютерний підбір фарб

Для підбору кольору розроблена спеціальна програма, яка при вводі коду основного кольору екстер’єру автомобіля видає повну формулу кольору, яка складається з переліку кольорів фарб та їх кількості, яку Вам треба додати, щоб створити відповідний колір. Крім того у програмі зазначається марка та інші ідентифікаційні дані автомобіля, що підтвердить правильність Вашого вибору. 

Покривається площа ремонту двохкомпонентним лаком-аерозолем, який використовується на заводах-виробниках автомобілів, тому це сприяє повному співпадінню не лише кольору, а й глянцевості покриття. 

Завдяки добре продуманій системі та високоякісним розхідним матеріалам за короткий період часу Ви отримаєте якісний ремонт, який буде незрівнянно дешевшим порівняно з повним перефарбовуванням деталі автомобіля, але нічим не відрізнятиметься за якістю та зовнішнім виглядом.

Розроблені спеціальні відео, які допоможуть Вам крок за кроком освоїти роботу з системою.