Набори спреїв

Набори спреїв для килимків, шкіри та пластику

Найпопулярніші кольори для ремонту пластику, шкіри та вінилу тепер у спреях. 

Визначитись з кольором допоможе Індикатор кольору на балончику.

Серія спреїв для килимків «20» 

Лінія спреїв для килимків спеціально розроблена для використання на килимках та інших тканинах в автомобілях, вантажівках та інших ділянках з тканиною. Це покриття є гнучким і легко наноситься на плями, вигорівші від сонця та зношені площі тканини та на площі, які важко вичистити пилевсмоктувачем. На кожному балончику є ідентифікатор кольору, що допоможе легко та швидко підібрати необхідний колір. Повністю спрей висихає уже за 5 хвилин. Спробуйте новий спрей для килимків та тканини, і Ваш килимок виглядатиме як новий.

Серія спреїв для шкіри «10»

Спеціально розроблена серія спреїв для шкіри стане незамінною, якщо Ви хочете відновити шкіряну обшивку автомобіля. З часом шкіра зношується, тріскається, особливо на сидіннях. Скориставшись спреєм для шкіри Ви легко надасте обшивці автомобіля нового вигляду. Цей спрей можна також використовувати у системі B1, коли Ви працюєте із шкірою, замість системи B3, якщо серед запропонованих спреїв Ви знайдете необхідний Вам колір. Це значно пришвидшить та полегшить Вам роботу.

Серія спреїв для вінилу та пластику «30» 

Спеціально розроблена серія спреїв для роботи з вінилом і пластиком. Можна використовувати у системі B1, коли Ви працюєте із пластиком чи вінилом, замість системи B3, якщо серед запропонованих спреїв Ви знайдете необхідний Вам колір. Це значно пришвидшить та полегшить Вам роботу. Спрей швидко висихає. Необхідний колір легко підібрати за допомогою ідентифікатора на балончику. У наборі 12 стандартних кольорів, але за необхідності можна дозамовити й інші кольори, які є в наявності.

Є можливість дозамовлення окремих кольорів для поновлення комплектації набору.

Використання спреїв - це швидко, легко та з збереженою якістю!