Вирівнювання вм’ятин

System G / Slide Hammer System

00.400
Вирівнювання вм’ятин без фарбування - це новий тренд у сфері ремонтів автомобіля, адже з примхами природи все частіше власники автомобілів стикаються з такими проблемами як сліди від удару градом, каштанами або інші незначні пошкодження, при яких, зазвичай, збереглося лакофарбове покриття.
Ця система розроблена для того, щоб давати змогу робити якісні ремонти з усунення вм’ятин на кузові та інших частинах автомобіля без потреби перефарбування. Оригінальна фарба при використанні інструментів цієї системи не пошкоджується.

Принцип роботи базується на спеціально розроблених інструментах, різноманіття яких, дає змогу пристосуватись до будь-якого пошкодження, яке знаходиться як в легкодоступних, так і у важкодоступних місцях, та освітленні, яке дає змогу побачити вм’ятину та правильно вирівняти її.

Ваш клієнт буде задоволений як результатом так і тим, що йому не доведеться перефарбовувати машину, адже це не лише дорого, займає багато часу та й колір не завжди співпадає, але й стає суттєвим мінусом при подальшому бажанні продати авто. Ви будете задоволені, оскільки за малий проміжок часу зможете зробити якісний і прибутковий ремонт.

Ця система доступна у 3 комплектаціях:

  • набір для початківця – 8 основних інструментів + усі необхідні аксесуари
  • стандартний набір – 14 основних інструментів + усі необхідні аксесуари
  • набір для професіонала – 30 основних інструментів + усі необхідні аксесуари (на зображенні)
Для тих, хто уже спробував себе у галузі PDR  - вирівнювання вм’ятин без фарбування та хоче не тільки бути професіоналом своєї справи, але і виглядати як справжній професіонал - новий сучасний PDR Trolley  - повний набір усього необхідного в одному сталевому, пересувному Trolley під ключ для стаціонарного використання.
Для вирівнювання невеликих вм’ятин ззовні розроблена система на клеєвій основі Slidehammer - принцип зворотнього молотка, яка дозволяє витягнути невеличкі вм'ятини назовні без потреби добиратись у важкодоступні місця зсередини.

Вивчення цієї технології потребує часу, зусиль та щоденної практики. Щоб допомогти Вам у цьому - центральний офіс НВС з Данії та ПП "Вежа" організовують спеціальні тренінги з вивчення технології вирівнювання вм'ятин, детальніше про це - у розділі Навчання.

Розроблені також спеціальні відео та інструкція, які допоможуть Вам освоїти роботу з інструментами та їх підбір.

Детальніше про інструмент для вирівнювання вм'ятин - у Каталозі PDR.