Рідини X-Phobic і Xtra Bond

Xphobicxbond

Що таке X-Phobic і Xtra Bond?
Ці два продукти є революційним проривом в індустрії ремонту скла протягом останніх 20 років. Чому так? Протягом останніх 20 років скло ремонтували різновидом УФ фотополімерною смолою з лише незначною  відмінністю в склі та інших характеристиках. До сьогоднішнього дня не існувало продукту для видалення таких забруднень як віск, рідина для миття скла, мила, дорожнього пилу та багато іншого бруду зсередини пошкодження. Були лише незначні досягнення в покращенні зв’язку між склом і смолою, які застосовували техніки. Для цілої індустрії автоскла, яка впливає на стандарти і наголошує на якості, ці два продукти вирішують ці та інші проблеми. Обидва продукти запатентовані.

Що вони роблять?
X-Phobic використовується перед початком ремонту для усунення оксидів та інших відштовхуючих елементів. Більшість техніків вже знають, що перед початком ремонту потрібно усунути забруднення. Бруд та уламки потрібно усунути з тої площі, на яку Ви наносите смолу. Але як на рахунок тих забруднень, що всередині? Як Ви їх усуваєте? До сьогоднішнього дня Ви не могли цього зробити.  X-Phobic розчиняє більшість, якщо не всі такі забруднення як віск, мило, відштовхуючі хімічні елементи і тому подібне. Без усунення цих забруднень смола прилипає до них, замість прилипання до скла і ремонт не буде довговічним.
Xtra Bond покращує характеристики адгезії фотополімерної смоли. Незалежний тест підтверджує значне покращення адгезії при використанні Xtra Bond. Додаткова сила і адгезія, яку надає Xtra Bond дає гарантію, що ремонт буде довговічним. Якщо Ви не використовуєте Xtra Bond, Ви не надаєте клієнту найкращий варіант можливого ремонту. З використанням провідних технологій з галузі науки Ви не залишитесь позаду.

Для чого розповсюджувати ці продукти зараз?
Багато зробилося і робиться для того, щоб підвищити загальні стандарти, згідно з якими оцінюється якісний ремонт. Індустрія сподівається скоро отримати завершений ANSI стандарт для ремонту листового скла, в тому числі і вітрового. Ці продукти передбачають дотримання такого стандарту і розроблені для того, щоб допомагати у наданні найкращого з можливих ремонтів. Якщо Ви цінуєте свою репутацію і якість сервісу, який надаєте клієнту, ці продукти є невід'ємною складовою Вашого успіху.

Чому Вам слід використовувати ці продукти?
Якщо Ви хочете бути впевнені щодо найвищої якості ремонту, Ви повинні використовувати обидва продукти.
Якщо Ви хочете давати гарантію, що Ваші ремонти будуть триматися роками, Ви повинні використовувати Xtra Bond і X-Phobic.
Якщо Ви хочете щоб Вас знали як тих, що роблять найкращі ремонти, Ви повинні використовувати Xtra Bond і X-Phobic.
Ці засоби розроблені, також, і для ремонту довгих тріщин, тому що вони усувають забруднення, які раніше було неможливо усунути.

Скільки це забере у Вас часу?
Обидва продукти застосовуються перед початком ремонту, просто крапніть декілька капель в інжектор і створіть тиск протягом 10 секунд. Тоді створіть вакуум на 1 хв або просто заберіть інжектор і продукти випаруються протягом 1-2 хв. Тепер Ви впевнені, що ремонт буде триматися незалежно від того, які забруднення попередньо були в пошкодженні.

Яка вигода для вас?
Просто спробуйте. Ви будете робити кращий, сильніший і чистіший ремонт, ніж Ваші конкуренти і будете надавати клієнтам найкращі з можливих ремонтів. А задоволені клієнти дорівнюють прибутку.

За додатковою інформацією звертайтесь 067 670 29 93 - Любомир.