The Scratch Hog

Система для полірування скла
1995$

Scratch hog comb 523c58e8b18f5
Scratch Hog Glass Restoration system - найбільш ефективна і легка у використанні система для відновлення скла.
Вона усуває сильні подряпини і плями від жорсткої води, надаючи склу початкового вигляду.

Сучасний дизайн і найкращий результат

Для того, щоб усунути подряпину, потрібно усунути шар скла, щоб дістатися до дна подряпини.
Фактично, іншого шляху, щоб ефективно усунути подряпини і відновити скло до його початкової чистоти, прозорості, не існує. Поки Вам намагаються продати інші чудо-системи, Glass Technology поєднує новаторські технології і беззаперечну науку, щоб отримати кращі результати і працює лише з ефективними перевіреними методами.

Scratch Hog безпечно проникає в 4 рази глибше, ніж інші системи і усуває помірні і важкі подряпини з незначним або взагалі відсутнім спотворенням. Це дозволяє братися за ремонт подряпин, які Ваші конкуренти змушені неохоче відкинути.

Scratch Hog використовує серію сучасних шліфувальних дисків, створених запатентованим мікро-репродуктивним процесом. Ця інноваційна технологія формує диски нанесенням мікроскопічних 3D структур в однорідну пірамідальну систему (модель) на спеціальну підкладку. Усі диски посортовано за розміром мікрон, кожен з них має свій колір, щоб допомогти Вам вибрати правильний диск, в залежності від важкості подряпини.

Ми знаходимо найкращі рішення

Scratch Hog насоси подають воду з пересувного резервуару через отвір у самій шліфувальній машинці. Інші системи можуть залишити ріжучу поверхню гарячою і сухою, адже у них передбачене використання спрею-розпилювача вручну, що не відповідає вимогам. Подавання достатньої кількості води через центр ріжучого диска виконує 3 основні функції:

  • Вода активує ріжучі властивості Scratch Hog дисків.
  • Вода, проходячи через ріжучі диски, змиває зшліфоване скло, щоб відкрити нові шари і надати Вам чисту робочу поверхню.
  • Змочує скло, оскільки при роботі має підтримуватись контрольована безпечна температура. Інші системи працюють з критичними температурами і є ризик розтріскування скла.

Полірувальні матеріали найвищої якості

Glass Technology пропонує 2 варіанти: Diamond Fast Powder (порошок) і Diamond Fast Liquid (рідина), які зручно перемішуються. Ці полірувальні засоби вищої якості надають Вам змогу швидко відновити блиск і чистоту скла до майже початкового вигляду, включаючи скло з плямами від жорсткої води.

Glass Technology постійно шукає найкращі рішення і вдосконалює продукти, щоб досягнути найкращих результатів. 
Ось чому Ви ніколи не почуєте,  наче то наша система магічно виводить подряпини чи таємничо пересуває молекули скла, щоб заповнити порожнечу, чи будь-яку іншу нелогічну теорію.

З Scratch Hog System, як і з усією продукцією Glass Technology, Ви отримуєте систему, робота якої базується на доказах досліджень, які дають професійний результат.

За додатковою інформацією звертайтесь 067 670 29 93 - Любомир.