Maxim

Механічна система для ремонту скла
2995$

Maxim windshield 51b0fba0cd8db
The Maxim – це найкращий компроміс ціна-якість у ремонті автомобільного скла, основою якого є механізована система, винайдена Glass Technology 19 років тому. Ця система легко перевершує інші технології, якими оперують вручну, та призначена для ремонту усіх типів складних (комплексних) тріщин та пошкоджень.

Ремонт вищої якості

Кожен досвідчений технік з ремонту скла знає, що коли скло дає тріщину, повітря попадає в склі в пастку. Ефективне усунення цього затисненого повітря є вирішальним фактором якості ремонту. The Maxim дає Вам силу, надійність і точний контроль, необхідний щоб усунути все повітря і успішно займатися всіма типами тріщин.

The Maxim використовує революційно нову PRISM технологію, що дозволяє призупинити подачу клею, поки створюється вакуум і тоді, під точним тиском подати клей до пошкодження, щоб зробити ідеальний ремонт.

The Maxim використовує індустріальний поршневий насос, щоб утворити майже ідеальний вакуум і утримувати його так довго, як Вам необхідно.

The Maxim дає Вам змогу постійно проходити цикл між вакуумом і тиском, щоб створити ефект пульсу, що швидко усуває все затиснене повітря, навіть у складних тріщинах. Ручні системи не можуть відтворити цю техніку пульсу.

Точна будова The Maxim і прилад по вимірюванню вакууму-тиску дає Вам можливість контролювати кожен цикл. Ви можете встановити специфічні рівні вакууму під час вакуумного циклу і точно пристосувати до кожного типу тріщини. Коли клей запускається  в тріщину, Ви можете встановити тиск, необхідний для даної тріщини і виключити ризик пошкодження скла, що іноді трапляється при використанні інших систем.

Сучасний місток з запатентованою PRISM технологією.

Всі системи Glass Technology використовують один і той самий високотехнічний місток. Чудовий геометричний дизайн містка дозволяє пристосуватись до ремонту навіть у важкодоступних місцях, таких як кромка скла, і дає можливість ремонтувати тріщини будь-де на склі, чого Ваші конкуренти не можуть зробити.
Дизайн містка є критичним фактором у виконанні ремонтів високої якості. Місток тримає інжектор чітко перпендикулярно до скла і надає змогу пересунути і пристосувати інжектор до вигинів на склі. Оскільки вітрове скло стає все більш аеродинамічним і вигнутим,  місток має  максимальне пристосовуватись.

Місток від  Maxim - найкращий для ремонту скла:

  • місток  Maxim здизайнований за геометричною формою літери «Y». Цей дизайн дозволяє інжектору поміститися біля молдингу чи в куті.
  • дві з ніжок містка пристосовуються, що дозволяє Вам розмістити інжектор ідеально перпендикулярно до поверхні скла, незалежно від вигину чи місця тріщини.
  • місток є фактично незламний і не піддається деформаціям. Він сконструйований з алюмінію високої жорсткості і має пожиттєву гарантію.
  • місток Maxim легкий у використанні, пристосуванні і він стоїть на склі доти, доки Ви його не знімете.

Нова Glass Technology PRISM інжекторна технологія, або Pre Resin Injection Suspension Method (метод затримки клею перед вводом) створює революцію в індустрії ремонту скла, оскільки значно скорочує час ремонту і піднімає якість ремонту до цілком нового рівня. Ця проривна технологія доступна тільки у Glass Technology.

Maxim - найкращий компроміс ЦІНА-ЯКІСТЬ! 

Наші майстри з ремонту скла по всій Україні - рекомендують Maxim!

При купівлі системи Glass Technology - навчання та технічна підтримка - безкоштовно!

За додатковою інформацією звертайтесь 067 670 29 93 - Любомир.