Клеї Diamond Clear Resin

Diamondclearresin
Спеціалісти GLASS TECHNOLOGY завжди вважали, що секрет якості ремонту тріщин у клеї. І вони були праві. Розроблене ними сімейство клеїв Diamond Clear™ має всі властивості, необхідні для забезпечення якісним ремонтом Ваших клієнтів, а Вас бездоганною репутацією та високою рентабельністю.

Міцні

Diamont Clear™ CR-смола міцніша за скло. Фактично, якщо смола відповідно полімеризована, то межа міцності тріщини, яку ремонтували за допомогою смоли Diamont Clear™, перевищує межу міцності на розрив звичайного скла.

Оптично чисті

Смола Diamond Clear™ забезпечує індекс заломлення, який дублює саме скло і місце ремонту важко знайти.

Легкі у використанні

Хоча смола Diamond Clear™ дуже міцна, нема потреби у нанесенні товстим шаром. Унікальна комбінація низької в'язкості та великої міцності - це те, що дає ремонту тріщин перевагу на ринку. Клей легко заходить у найтонші щілини і дає досить сильну утримуючу силу, що дає Вам пожиттєву гарантію міцності.

Без кислоти, нетоксичні

У порівнянні з усіма іншими клеями - клей Diamond Clear™ не має акрилової кислоти. Ці клеї не тільки забезпечують ремонти високої якості, вони також не містять каустичної акрилової смоли, яка є у більшості клеїв сьогодні.

За додатковою інформацією звертайтесь 067 670 29 93 - Любомир.