Eliminator

Комп'ютеризована система для ремонту скла
4995$

Eliminator
Новий The One-Touch Eliminator переносить технології ремонту вітрового скла у ХХІ століття. Ця система не має конкурентів у світі.
Запатентована технологія зробить Ваш бізнес більш продуктивним, більш ефективним і дохідним.

Чому Елімінатор такий особливий?
Елімінатор є унікальним тому, що це єдина повністю комп'ютеризована система ремонту скла. Він ремонтує тріщини легше, простіше і краще, ніж інші системи. 

Найлегша система у використанні
З The One-Touch Eliminator Ви, як технік, можете виконувати професійний ремонт уже в перший день роботи. Система така проста і така складна, що робота "навмання" переходить у минуле.
Навіть досвідчені професіонали будуть захоплені простотою і зручністю управління Елімінатором. Продуктивність і, відповідно, прибутковість зростають швидше, ніж будь-коли.

Комп'ютеризована конкуренція
У наші дні телевізори, телефони, годинники і тисячі інших приладів комп'ютеризовані. За допомогою The One-Touch Eliminator промисловість ремонту скла також увійшла у комп'ютерне століття.
Комп'ютерні генії і експерти по ремонту скла, які сконструювали The One-Touch Eliminator, написали серію комп'ютерних програм, які автоматизували кожен крок ремонту. Процес "Один Дотик" керує всіма загальними і незвичними ситуаціями ремонту.

Ви одержуєте більше ніж найкращу систему
З системою The One-Touch Eliminator Ви отримаєте всі необхідні інструменти та обладнання для того, щоб зробити будь-який ремонт. Ви одержуєте також навчання та технічну підтримку безкоштовно. Система має власний внутрішній акумулятор, завдяки чому, прилад стає повністю мобільним і не вимагає підключення до електричної мережі.

Все це робить The One-Touch Eliminator найбільш потужною, універсальною і мобільною системою для ремонту скла.

Eliminator - для тих, хто іде в ногу з часом та прагне автоматизації процесів!

За додатковою інформацією звертайтесь 067 670 29 93 - Любомир.