Diamond Blue Wave

Високоінтенсивна UV лампа
295$

Diamond bluwave grid
Для чого використовувати Diamond Blue Wave Ultraviolet Curing систему?

Традиційні системи для ремонту використовують ультрафіолетові лампи низької інтенсивності та вольтажу, які виробляють дуже слабкий ультрафіолет. Більшість, якщо не всі клеї для ремонту скла, потребують ультрафіолетового світла, щоб створити перехресне з’єднання та перехресне перекриття, завдяки чому UV полімерні молекули приєднуються до скла та зчеплюються між собою. Якщо використовується джерело світла з низьким рівнем виходу або інтенсивності, процес ремонту буде значно сповільнений і це також впливатиме на якість зчеплення.
Diamond Blue Wave є високоінтенсивним UV процесом, який забезпечує відповідне перехресне з’єднання та перекриття, що відбивається на міцності та швидкості ремонту.

Швидкість не є єдиною перевагою. Diamond Blue Wave може фокусувати найбільш інтенсивне світло на площу ремонту, в порівнянні з звичайною ультрафіолетовою лампою, яка відбиває світло, використовуючи звичайне дзеркальне відбиття від полірованого металу. Високоінтенсивні діоди розташовані так, щоб повністю оточити пошкоджену площу, яка підлягає ремонту. Цей унікальний дизайн дозволяє технікам проводити процес ремонту під тиском і при цьому надає фізичний та візуальний контакт з площею ремонту. Ніяка з інших систем для ремонту не дозволяє цього.

Технік може мати повний контроль, коли він хоче ремонтувати і може робити це не відсовуючи інжектор і не відкриваючи доступ повітрю до щойно відремонтованої площі. Ці інженерні удосконалення забезпечать ремонт, який не тільки відповідає стандартам, але й перевершують очікування від всього існуючого обладнання.

Для чого ремонтувати під тиском?

Невеликі, деколи навіть невидимі повітряні бульбашки існують навіть після декількох вакуумних циклів. Навіть при найсильніших зусиллях та найбільш досвідчених техніках, ці повітряні бульбашки можуть залишитись у ремонтованій ділянці. Це відбувається тому, що повітря стискається набагато легше ніж рідини (клеї) і тиск, який прикладається, щоб втиснути клей в тріщину, повністю стискає маленькі повітряні бульбашки і вони стають непомітними для неозброєного ока. Ремонт під тиском забезпечує бездоганний результат щоразу. Крім цього, більше клею попадає в пошкодження, що покращує міцність та ефективність ремонту. 

Glass Technology прокладає шлях через інновації. Diamond Blue Wave разом з Prism Technology буде виконувати найкращі та найсильніші ремонти. Ми кидаємо виклик будь-якій іншій компанії, і впевнені, що переможемо, завдяки нашим провідним технологіям!

Якщо Ви хочете робити НАЙКРАЩІ ремонти, інтенсивна Diamond Blue Wave Ultraviolet Curing система для Вас!

За додатковою інформацією звертайтесь 067 670 29 93 - Любомир.