Тонування автоскла

Download

Хороший інструмент у комбінації з якісною плівкою та вмінням майстра – єдина правильна формула для якісно виконаної роботи по нанесенню плівки на фарбу, фари чи автомобільне скло.

Ми відібрали для Вас найпопулярніші та найефективніші інструменти серед великого переліку інструментів для інсталяції плівки від американської компанії Filmhandler, яка уже більше 30 років пропонує найбільший асортимент та найвищу якість продукції на світовому ринку.

Впевнені, що навіть досвідчені майстри знайдуть для себе багато цікавих та потрібних інструментів, які зроблять щоденну роботу

 цікавішою, легшою, швидшою та ЯКІСНІШОЮ.


Один із способів знизити температуру в салоні авто - це тонування скла. Дана процедура також допомагає приховати салон автомобіля від сторонніх очей і захистити водія і пасажирів від палючого сонця. Тонування скла буває різних видів. Його роблять як в заводських умовах, так і в автосервісі. Для цього Вам потрібно знати про основні способи тонування скла.

Способи тонування скла

Існує кілька способів тонування скла. Розглянемо особливості кожного з них.

1. Фарбування в заводських умовах
Даний спосіб є надійним і якісним. Суть його полягає в тому, що на скло наноситься спеціальне покриття - зазвичай блакитного або зеленого відтінку. Таке тонування не вицвітає і не пошкоджується. Однак даний спосіб має ряд недоліків. По-перше, він є досить дорогим. А по-друге, ступінь затемнення скла в даному випадку досить низька.

2. Напилювання
При такому способі тонування внутрішню сторону скла покривають шаром найтоншого полімеру. Плюс такого способу очевидний - в даному випадку тонування скла обійдеться Вам дуже дешево. Але і результат радувати буде недовго - напилення швидко вицвітає і псується. Сучасні автовласники уникають такого способу тонування скла.

3. Тонування плівкою
Все частіше власники автомобілів віддають перевагу такому способу тонування скла. На зворотню сторону скла наноситься спеціальна полімерна плівка. Її найкраще клеїти в автосалоні де є професійний інструмент.

Інструменти для тонування

Ви вирішили надавати послуги з тонування скла авто. Який саме інструмент Вам для цього знадобиться. В першу чергу, звичайно, буде потрібна безпосередньо плівка для тонування. Пам'ятайте, що така плівка обов'язково повинна бути хорошої якості. Зазвичай плівка для тонування складається з трьох шарів - клейкого (який, власне, і прикріплює плівку до скла), кольорового (він буває прозорим або ж має певний відтінок) і захисного (оберігає поверхню плівки від пошкоджень).

Крім плівки, Вам знадобиться наступний інструмент для тонування скла:
1. Розпилювач і скребки
2. Лінійка і вигонки
3. Ніж або спеціальні ножиці
4. Розчин для промивання
5. Фен

Для початку скло автомобіля повинне бути ретельно промите. Для цього Вам знадобиться мильний розчин для промивання і розпилювач. За допомогою розпилювача нанесіть мильний розчин на скло і ретельно його помийте. Остаточно очистити поверхню скла допоможуть скребки. Після цього плівку знадобиться викроїти - тут і стане в нагоді лінійка і спеціальний ніж. Вигонки допоможуть розгладити поверхню плівки і позбавити тонування від складок і зморшок. А будівельний фен прискорити її висихання.

Це основні інструменти для тонування скла, є також і додаткові - це всілякі маскувальні стрічки і маскувальні маркери. З їх допомогою Ви досягнете ідеального ефекту.

Купити професійні інструменти для тонування автоскла можна у нас, в ПП «Вежа». Ми пропонуємо якісну плівку для тонування і інструменти для її наклеювання від авторитетної американської компанії Filmhandler. Пам'ятайте, що процес тонування скла може стати легким і приємним, але це можливо тільки в тому випадку, якщо є надійні і зручні інструменти, а також сама тонувальна плівка відмінної якості. Купити обладнання для тонування швидко і недорого можна у нас. Пишіть, телефонуйте - ми з радістю Вам допоможемо!