Ремонт автоскла

Beforeafter(2)

ПП «Вежа» здійснює ремонт різних пошкоджень лобового скла з допомогою американських систем для ремонту скла Glass Technology. Завдяки провідним технологіям, запропонованим американською компанією, яка уже більше 30 років є лідером у галузі ремонту та полірування автоскла, можливим є ремонт різних типів пошкоджень на лобовому склі:

-          «зірочка»

-          «биче око»       

-          тріщини

Для чого ремонтувати пошкоджене скло?

  1. Пошкоджене лобове скло – потенційна загроза Вашій безпеці. Особливо, якщо пошкодження знаходиться в полі зору водія.
  2. Зовнішній вигляд автомобіля, а також технічний огляд автомобіля, наприклад, при перетині кордону.
  3. Пошкодження на лобовому склі, яке початково може бути незначних розмірів, під дією температури, прямого сонячного проміння та інших факторів зовнішнього середовища має схильність до збільшення, або ж до появи додаткових тріщин.
  4. Надто великі пошкодження скла інколи неможливо або недоцільно ремонтувати, тоді єдиною альтернативою є заміна лобового скла.
  5. Також, у мікротріщини пошкодження з часом попадає бруд та хімічні речовини, якими користуються на автомийках, це значно ускладнює та здорожчує ремонт.

 Чи буде помітним місце ремонту?

Провідні технології та клеї, якими заповнюється пошкодження, дозволяють зробити місце пошкодження фактично непомітним. Проте, все залежить від того наскільки давнім було пошкодження, яких розмірів та наскільки забруднене. Тому, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ з ремонтом, це дозволить Вам суттєво заощадити та отримати кращий результат.

 Від чого залежить якість ремонту?

-          від якості автомобільного скла (майстер залишає за собою право відмовитись від надання послуги, якщо країною-виробником скла є Китай чи Турція, або виробник скла є не ідентифікованим, оскільки це напряму вплине на якість та довговічність ремонту)

-          від швидкості звернення (найкраще звертатись одразу після виникнення пошкодження, це збільшує шанси швидкого та якісного ремонту)

-          від забрудненості пошкодження (майстер визначає чи наявні у мікротріщинках пошкодження різні хімічні сполуки, вода та інші забруднення, які перешкоджатимуь полімеризації клею та, відповідно, не дозволять гарантувати якість ремонту. Завдяки інноваційним продуктам від Glass Technology, більшості забруднень можна позбутись, і гарантувати якість ремонту).

ПП «Вежа» НАДАЄ ГАРАНТІЮ на ремонт автомобільного скла. Якщо після ремонту автомобільного скла, у місці ремонту виникають тріщинки чи інші недоліки – майстер безкоштовно зробить ремонт знову, проте, таке трапляється вкрай рідко.

 Ми впевнені в:

-          якості системи та інструментів, які використовуємо

-          якості матеріалів, які ми використовуємо

-          багаторічному досвіді в сфері ремонту автомобільного скла

-          і, відповідно, в ЯКОСТІ наших ремонтів!

Купити обладнання для ремонту тріщин автоскла.

 ПП «Вежа» також пропонує:

-         навчання технології ремонту автомобільного скла

-         продаж систем американської компанії Glass Tеchnology

-         продаж розхідних матеріалів

-         технічну підтримку

Автоскло - як лобове, так  заднє і бічні - це гарантія комфортної і безпечної їзди. До того ж загальний вигляд Вашого авто також залежить від того, наскільки нове і якісне у Вас автоскло.

Звичайно, сколи та тріщини на склі автомобіля - явище не таке вже й рідкісне. Якщо під час швидкої їзди скло було пошкоджено камінчиком, або тріщина з'явилася в результаті невеликого ДТП, часто водій починає панікувати, оскільки заміна автоскла коштує чималих грошей. Власник автосервісу, який купить у нас інструмент для полірування автоскла зможе легко заспокоїти свого клієнта доступною ціною і швидкістю виконання робіт.

Тріщина на лобовому склі - що робити?

Іноді тріснуте скло підлягає заміні. В інших випадках можливий і ремонт автоскла. Для його проведення необхідно звернутися на сервіс де є спеціальний інструмент.

Якщо скло автомобіля виготовлено за технологією «триплекс», його не обов'язково міняти на нове - дефект можна усунути. Для цього знадобиться набір для ремонту скла.

Для ремонту скла необхідний ряд інструментів. По-перше, ремонт лобового скла не може обійтися без полімеру. Полімер іноді ще називають смолою або оптичним клеєм. Ця речовина є повністю прозорою, що робить її непомітною на склі. Полімер для ремонту автоскла пропонує безліч виробників. Звичайно, він повинен бути хорошої якості - адже ремонт скла Вам обійдеться в чотири рази дешевше його заміни. Лобове скло буде виглядати як нове після ремонту. 

Полімер - не єдиний інструмент, який Вам знадобиться при ремонті автоскла. Також стане в нагоді міст і інжектор, за допомогою яких можна точно нанести полімер.

Після нанесення полімеру на тріщину або відкол на автомобільному склі, йому потрібен певний час, щоб затверднути. Затвердіння оптичного клею відбувається під впливом сонячних променів. Але іноді природного ультрафіолету мало. У такому випадку використовується ще один інструмент для ремонту скла - ультрафіолетова лампа. Під її впливом затвердіння полімеру відбувається ефективніше і швидше.

Так як сколи та тріщини автоскла трапляються в житті кожного водія, набір інструментів для ремонту скла бажано мати кожному власнику СТО. При цьому купувати інструмент рекомендується тільки у перевіреного виробника. Як же вибрати інструмент для ремонту скла правильно?

Інструмент для полірування - купуємо і користуємось

Полімер для ремонту - основний інструмент, необхідний при ремонті скла, який коштує досить дорого. Саме тому недобросовісні виробники часто продають оптичний клей низької якості - з єдиною метою - сильно знизити його собівартість. Але скупий платить двічі - тому все-таки бренд має значення. Великою популярністю серед українських власників автосервісів користується американська компанія-виробник оптичного клею та іншого обладнання для ремонту скла. Вона називається Glass Technology. Саме ця компанія пропонує найбільш вигідне співвідношення ціна-якість, тому саме її продукцію ми рекомендуємо своїм клієнтам.

ПП «Вежа» пропонує якісне обладнання для ремонту скла, яке ми пересилаємо по всій території України. Запрошуємо нових клієнтів до співпраці!