Монтаж та демонтаж

Avtosklo foto kiev

При заміні автомобільного скла важливим є не лише якість самого скла (детальніше у розділі Автомобільне скло), але й інструмент та вміння майстра.

Наші майстри використовують інструмент лідера у галузі інструментів для монтажу, демонтажу автомобільного скла – американської компанії Equalizer, а також найкращі матеріали та клеї для монтажу автомобільного скла.

Хороший інструмент у поєднанні з не одним десятиліттям досвіду у роботі з автомобільним склом гарантують найкращу якість виконаних робіт.

У ПП «Вежа» Ви можете також замовити оригінальне скло до свого автомобіля провідних світових виробників Pilkington, Saint Gobain Sekurit, AGC, Rioglass.

 У нас Ви знайдете усе необхідне для автомобільного скла, ми виконуємо роботи будь-якого виду та складності.
Рано чи пізно перед кожним автовласником постає питання ремонту або заміни автоскла. Іноді причиною того є ДТП, іноді скло пошкоджується градом і дрібними камінчиками, що вилітають з-під коліс рухаються назустріч автомобілів. Монтаж і демонтаж скла потрібно довіряти професіоналам - адже навіть найякісніше автоскло не виявить своїх позитивних властивостей при неправильній установці. Професіоналам також потрібен надійний інструмент для монтажу і демонтажу автоскла і у нас можна такий купити.

Основні етапи монтажу скла і необхідні для цього інструменти

Для монтажу-демонтажу скла потрібні найрізноманітніші інструменти: щипці, кутники, вакуумні присоски для скла, лінійки, інструменти для різання скла, інструменти для його полірування і шліфування і т.д. Всі ці інструменти будуть використовуватися для демонтажу старого скла і встановлення нового.

Перш ніж встановити нове скло, необхідно спочатку видалити старе. Для цього використовується металева струна або ж спеціальний інструмент для зрізання скла. З її допомогою старе автоскло акуратно вирізається. Для того, щоб витягти пошкоджене скло, необхідний держатель-присоска для скла. Купити присосок для скла можна у нас, в ПП «Вежа». Присоска для перенесення скла, ціна і характеристики є на нашому сайті.

Після того, як витягли скло за допомогою присоски, необхідно встановити нове. Його також переносять за допомогою присоски для скла, найзручніше якщо вона вакуумна.

Іноді нове скло встановлюється відразу, проте в деяких випадках воно вимагає попередньої обробки.

Краї скла необхідно обробити герметиком. Потім воно встановлюється в отвір і закріплюється. Іноді для того, щоб зафіксувати скло ще більш надійно, необхідно кріплення для скла. Вибираючи кріплення, зверніть увагу на його вантажопідйомність. Краще, якщо Ви виберете кріплення з запасом вантажопідйомності.

Для заміни старого автоскла на нове необхідний час. Часто подібні роботи займають від однієї години і більше. Пам'ятайте, що після установки нового лобового скла необхідно дотримуватися деяких правил. А саме:
1. Не можна піднімати авто протягом доби на підйомник
2. Не можна протягом доби мити авто на автомийці будь-якого типу
3. Фіксаційний скотч повинен триматися на склі не менше доби після встановлення
4. Не можна їздити на високій швидкості протягом декількох діб після встановлення скла
5. Рекомендується після заміни лобового скла відразу ж замінити й склоочисники на якісні, які ми також пропонуємо своїм клієнтам, а саме польського виробника Motgum, який поставляє щітки на перший монтаж на заводах-виробниках автомобілів.

При дотриманні цих нехитрих правил і при наявності необхідного інструменту, монтаж і демонтаж автоскла пройдуть легко і успішно.

Купити інструмент для роботи зі склом?

ПП «Вежа» пропонує своїм клієнтам інструменти для нарізки автоскла, тримачі для скла, вакуумні присоски і кріплення від відомої американської компанії Equalizer.

У нас Ви знайдете обладнання для заміни скла найвищої якості, при цьому ціни у нас справедливі, без накруток, так як ми багато років є офіційними дистриб'юторами цієї компанії в Україні.

Ми на ринку України вже більше 20 років. За цей час ми встигли допомогти багатьом власникам СТО. Ми продовжуємо співпрацювати з постійними клієнтами і з задоволенням запрошуємо до співпраці і нових. Пересилаємо інструменти для монтажу-демонтажу автоскла по всій території України.

Чому саме ми? Відповідь проста - якісні інструменти для заміни автоскла за доступними цінами. При необхідності готові проконсультувати кожного клієнта по телефону або в режимі онлайн. Ми працюємо оперативно - так що вже через кілька днів після замовлення Ви будете тримати в руках інструменти для заміни автоскла, так як фактично весь перелік інструменту є на складі в Україні. Звертайтеся!