Автоскло

ОРИГІНАЛЬНЕ СКЛО ДО БУДЬ-ЯКОГО АВТО

Banner03

ПП «Вежа» пропонує виключно оригінальне скло до будь-якого автомобіля. Під оригінальним мається на увазі скло, виготовлене світовими лідерами-виробниками, які поставляють автомобільне скло на перший монтаж, на конвеєр.

Виробника автомобільного скла можна легко визначити по значку у правому нижньому куті лобового скла.

Як і у випадку з запчастинами чи будь-якими іншими товарами, оригінальне автомобільне скло відзначається своєю ЯКІСТЮ, відповідністю параметрів та розмірів, наявністю різних модифікацій (з смугами, тоноване, Solaris і т.д.) відповідно до запитів виробників автомобілів.

Серед світових лідерів-виробників автомобільного скла:

 • Pilkington
 • Saint Gobain Sekurit
 • AGC
 • Rioglass

Чи знаєте Ви, що скло виробництва Saint Gobain Sekurit і Pilkington – це понад 70% світового авто ринку?

 • Це гарантія найвищої якості. Повністю відповідає визначенню оригінальної запчастини, визначеному Постановою Комісії Євросоюзу №1400/2002 від 31 липня 2002 року

 • Не псує зір. Завдяки ретельній перевірці в лабораторіях по контролю якості гарантована відсутність оптичних спотворень. Адже 3 години в дорозі зі склом, яке має на перший погляд непомітні оптичні спотворення, несуть навантаження на очі водія рівноцінне 14 годинам роботи за комп’ютером.

 • В 6 разів міцніше звичайного скла завдяки використанню у виробництві спеціальної технології флоатингу.

 • Служить в 12 раз довше навіть в умовах жорсткої експлуатації, поганих доріг , скло не мутніє і не утворюються дрібні сколи.

 • Не дряпається щітками склоочисника, тому що виготовлено чітко згідно моделі, поданої автовиробниками, що забезпечує щіткам максимальне прилягання та ефективну роботу.

 • Ідеально підходить по геометрії кузова автомобіля завдяки чому ефективно зміцнює конструкцію кузова. При неправильній геометрії скло може тріснути після монтажу або пропускати воду в салон авто.

 • Знижує рівень шуму всередині автомобіля – авто скло Acoustic значно підвищує комфорт всередині авто і приглушує зовнішні шуми.

ПП «Вежа» пропонує широкий асортимент оригінального автомобільного скла до будь-яких автомобілів. Більшість позицій є в наявності, і доставка – справа кількох годин… А, зазвичай, швидкість вирішення питання є одним з найважливіших факторів, адже Ви не готові довго залишатись без улюбленого авто. Щоб дізнатись ціну та наявність – звертайтесь по телефону +38 032 44 5 07 40.

Якщо ж потрібного скла немає у наявності – запитайте про можливість ЗАМОВЛЕННЯ.

Оригінальне автомобільне скло – для тих хто піклується про свій автомобіль та обирає «рідні» запчастини.

 Для тих, хто в питанні безпеки не шукає дешевих компромісів!

ПП «ВЕЖА» - через наше скло Ви побачите СВІТ!


Автоскло - невід'ємна частина автокузовів. Скло для автомобіля - все одно, що очі для людини. Через них водій та його пасажири можуть насолодитися красою навколишнього світу. Також через лобове скло водій вчасно помітить проблему на дорозі і відреагує на неї. І саме скло - якщо воно якісне - захистить пасажирів від травм у разі ДТП. Якщо прийшла пора купити лобове скло, варто поставитися до відповідально.

Що потрібно знати про автомобільне лобове скло?

Сучасні автоскла бувають двох видів - сталініт і триплекс.

1. Сталініт

Це звичайне скло, яке піддалося загартуванню. При гартуванні автоскла, воно піддається термічній обробці (температура повинна бути не менше 650 градусів). В результаті виходить дуже міцне автоскло, яке, тим не менш, може розбитися при сильному ударі. В такому випадку сталініт розлітається на безліч осколків, які можуть поранити пасажирів салону. Через цю властивість - кришитися на осколки - сталініт майже ніколи не використовується для лобового скла. З нього найчастіше роблять бічні і заднє скло. А ось лобове скло автомобіля найчастіше виготовляється за технологією «триплекс».

2. Триплекс

Це автомобільне скло, яке складається з трьох шарів. Між шарами знаходиться полімерна плівка. Така плівка може бути як безбарвною, так і кольоровою. Кольорова плівка оберігає салон автомобіля від палючого сонця, а також створює його неповторний імідж.

Триплекс є досить дорогим склом. Саме тому з нього виготовляється лобове скло, і тільки в дуже дорогих марках авто також заднє і бічні вікна. Триплекс має низку переваг, що робить його найбільш підходящим варіантом для покупців з більш високим рівнем доходу. По-перше, триплекс є надзвичайно ударостійким. Його не так-то просто розбити як під час ДТП, так і зловмисникові, який намагається проникнути в Ваш салон.

Якщо ж все-таки удар був дуже сильним, то по склу пройде тріщина, яка не буде поширюватися далі. При надзвичайно сильному ударі полімерна плівка затримає осколки, таким чином, вони не зможуть травмувати людей, що знаходяться всередині.

Саме дане скло - триплекс - в разі відколу або тріщини підлягає ремонту. У той час як сталініт доведеться повністю замінювати.

Обладнання для ремонту автоскла

Для ремонту триплекса знадобиться спеціальне обладнання. Набори по ремонту обладнання бувають різними - як базовими, так і повними.

Звичайно, склад кожного набору потрібно уточнювати окремо. Найчастіше в набір для ремонту автоскла входять міст і інжектор, бормашина і свердла, скрайбер і щітка. Також можна придбати окремо полімер і поліроль.

Купити автоскло, а також обладнання для ремонту автоскла, для його полірування і тонування можна у нас, в ПП «Вежа». Ми на ринку вже більше 20 років і маємо необхідний досвід і безліч позитивних відгуків від наших клієнтів.

Ми працює з провідними світовими виробниками оригінального автоскла. Також у нас можна придбати різні набори обладнання для ремонту автоскла і по догляду за ним. Ми пересилаємо товар по всій території України. Ми продаємо тільки оригінальне скло від виробників, які роблять його на перший монтаж авто, а не турецькі чи китайські підробки.

З нетерпінням чекаємо на співпрацю з Вами!